.

.

Бебе Ајнштајн музички мелодии Нептун

Бебе Ајнштајн музички мелодии Нептун

DEN 284.32

Пристапност
Во достапна форма

Одличните умови почнуваат малку. Повеќе текстури и звуци го прават ова кадифен бебе Нептун полн со забава! Музичкиот мелодија на бебето Ајнштајн, Нептун ќе го воодушеви бебето со својата музичка стомакот; Бебе може да ја притисне стомакот на Нептун за да активира 4 класични мелодии и звуци на океанот. Оваа динамична кадифен играчка има и текстури за заби и крцкање, слики од реалниот живот и збогатување на содржини на 3 јазици (француски, шпански и англиски). Бебе Нептун исто така може да се земе на пат за да може бебето да ужива во оваа кадифен играчка без оглед на локацијата! Притиснете го стомакот на Бебе Нептун за кратки класични мелодии и звуци на океанот. Збогатување на содржината за време на игра на 3 јазици (француски, шпански и англиски) . текстури за заби и крцкање и слики во реалниот живот . Финките се меки и текстурирани за заби . придава на превозници и седишта за новороденчиња за забава .

Главните карактеристики

Избор на клиент