.

.

Оригинална дики ватирана со долга кошула со фланел со долги ракави

Оригинална дики ватирана со долга кошула со фланел со долги ракави

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Слој самоуверено во студот со оригинални дики со ватирана јакна од фланелна кошула. Тешката фланелна и ватирана обложена внатрешност се комбинираат за да обезбедат совршена рамнотежа на удобност и топлина без да ве прегреваат. Конструирана од одржливо извори BCI памук, оваа јакна од кошула е сериозна во врска со тоа да ве загрее. Оваа подобрена мобилност никогаш нема да ве замори, тоа ви дава издржливост да го поминете денот. Функцијата и целта се прецизни со поделба на џебот со моливи и целосен предниот фронт за лесен и исклучен во текот на денот. • Тешка фланела • Одржлива ткаенина БЦИ • Ватиран наречен.

Главните карактеристики

Избор на клиент