.

.

Моќност Запре Напред Еден Геометар Обложени Кочница РОТОР JBR1589EVC

Моќност Запре Напред Еден Геометар Обложени Кочница РОТОР JBR1589EVC

DEN 4289.12

Пристапност
Во достапна форма

Моќ Запре еволуција обложените ротори се директен завртки, економични, замена за фабричка опрема. Овие ротори на диск сопирачките се целосно обложени, вклучително и во внатрешноста на лопатките, користејќи превентивен слој ОД вистинска геометриска ' рѓа. Роторите Обложени со еволуција се произведени со Нашата технологија Со Вистинска Актерска Екипа, што резултира со прецизен фрлен и прецизен машински производ. Роторите се ое тежина и ја задржуваат конфигурацијата НА оем ване за непроблематична работа. Целиот ротор на сопирачките се третира со тенок слој Од вистинска геометрија 360 облога која штити од ' рѓа и корозија без да влијае на перформансите на сопирањето на возилото. Алуминиумската СРЕБРЕНА боја НА ГЕОМЕТ 360 совршено се интегрира со стилот и дизајнот на денешните отворени алуминиумски тркала. Сакате максимална заштита од ' рѓа? Направете ги сопирачките правилно со ротори обложени Со Еволуција за Запирање На Напојувањето! Моќ Стоп Пред Еден Геометар Обложени Кочница РОТОР JBR1589 EVC. Една замена на роторот на сопирачките фрлени и обработени на водечките спецификации во индустријата. Површината на роторот е целосно обложена внатре и надвор со вистинска геометриска превентивна обвивка од ' рѓа . Овој ротор има ненасочна површина на роторот со 100% рамнотежа на мелницата. Роторот е ое тежина и ја задржува оем ване конфигурација . Надградба на завртки, без потребни модификации . Одговара : Акура МДХ 2016-2014 ТЛХ 2019-2015.

Главните карактеристики

Избор на клиент