.

.

Викерман 2.4 Корал 4-Заврши Топката Украс Асортиман, По Кутија

Викерман 2.4 Корал 4-Заврши Топката Украс Асортиман, По Кутија

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Викерман 2.4 " Корал 4-Заврши Топката Украс Во Собата. Овој комплет вклучува мат, сјајни, сјајни и светки завршени орнаменти за допир на разновидност на секој проект за украсување празници. Овие орнаменти се направени од пластика отпорна на кршење и имаат дупчено и жично безбедно капаче за сигурно закачување. Овој асортиман е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 24 орнаменти по кутија. Викерман 2.4 " Корал 4-Заврши Топката Украс Асортиман, 24 По Кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент