.

.

ВТЛ420ЦЛ - Резервна Камера За Регистарски Таблички Од Типот БАР Со Линии за Паркирање И ЛЕД Светла

ВТЛ420ЦЛ - Резервна Камера За Регистарски Таблички Од Типот БАР Со Линии за Паркирање И ЛЕД Светла

DEN 207.84

Пристапност
Во достапна форма

За многу години, Визија Техника Америка Ад. постојано ги истражува нашите производи кои вклучуваат иновативна автомобилска технологија преку американската индустрија. Конечно, Визија Технологија Америка ги исполнува условите што во моментов индустријата и индивидуалните потреби. Денес, Визија Техника Америка е една од ретките водечки компании во светот способни да понудат целосна иновативна автомобилска електроника. Ова е во фокусот на нашата револуционерна и тековна функционалност и способност со Високи Перформанси. Дизајн На Монтирање На Регистарски Таблички Од Типот На Лента. Цинк Метална Рамка - 50 Американски Држави Правни. Cmos Сензор За Слика со 480 ТВ Линии (648 x 488). 170° Широк Агол На Гледање (Г). ИП67 Водоотпорен Рејтинг. Прилагодување На Аголот на камерата (нагоре или надолу). Линии за паркирање и Избор На Обратна Слика. Вградени 3 W LED Светла За Одличен Ноќен Вид. САД КОМУНАЛНИ Патент Бр. 7,195,405. САД ДИЗАЈН Патент Бр. Д705, 845.

Главните карактеристики

Избор на клиент