.

.

Верзијата на бојата во боја на Брајан Карсон „Цвеќиња во задниот двор“

Верзијата на бојата во боја на Брајан Карсон „Цвеќиња во задниот двор“

DEN 750.72

Пристапност
Во достапна форма

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Истакнати бои : Црна, кафеава, портокалова Брајан Карсон е полно работно време студент и на фотографските и дигиталните уметности во Торонто, Канада. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи.Уметник : Брајан Carsonsubject : Floral Style : Modern & Modernivery Product Type : Gallery-завиткана платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има жолт цвет над црна позадина. Тој престојува како фотограф, главен соработник, кустос, архивски супервизор и глава чест на фотографијата на кривата на учење со портфолио што вклучува, но не е ограничен на ликовна уметност, црно -бело, корпоративен настан, социјален настан, музика, локација и спортска фотографија со Некои дигитални креации фрлени за да ги задржат работите интересни. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Брајан Карсон „Цвеќиња во задниот двор 72 верзија на бојата“ платно уметност.

Главните карактеристики

Избор на клиент