.

.

Графички мета со краток ракав на Ривердеј

Графички мета со краток ракав на Ривердеј

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Врз основа на ликовите од оригиналните стрипови Арчи, Арчи, Бети, Вероника и Jugугхед се обидуваат да ги откријат убиствените тајни во нивниот мал град. Без разлика дали вашиот капетан на навивачкиот состав, истражен новинар или змија од Јужна страна, не е мистерија овие стилови на Ривердеј да изгледаат добро. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.

Главните карактеристики

Избор на клиент