.

.

Twig & Arrow четкана ткаена фау велур рамо тота

Twig & Arrow четкана ткаена фау велур рамо тота

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Исклучете се со вашиот нов фабно рамо тоте од Twig 20 ”W x 12” H x 5,5 ”г. Тело на велур; двојни рачки. Детали за надворешни работи како ткаат; предниот џеб. Врски акценти на страни. Вештачки материјали. Место чисто. Увезени. Toенска торба за тота од Twig & Arrow.

Главните карактеристики

Избор на клиент