.

.

Време и време женски јазол танкини пливање на врвот

Време и време женски јазол танкини пливање на врвот

DEN 398.24

Пристапност
Во достапна форма

Забавувајте се на сонцето во овој пливање танкини врвот од време и Тру! Пар со појавување на дното, или измешајте и одговарајте за трендовски пресврт. Вклучува отстранливи чаши, подлога, затворање на грбот на С-кука и прилагодливи ленти. Тој е целосно обложен со рециклиран полиестер и школка е направена од 82% најлон и 18% спандекс. Увезени. Купете го најновиот изглед од бренд што го познавате и сакате - време и пливање. Пливајте го врвот на Танкини со подлога. Отстранливи чаши, борење. Прилагодливи ленти. 82% најлон, 18% спандекс, рециклирана поли постава. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент