.

.

Бејбисбуле Клиренс Фустани За Жени Дами Обични Долги Ракави Секси Плус Големина Лабави Обични Џебови Долг Макси Фустан

Бејбисбуле Клиренс Фустани За Жени Дами Обични Долги Ракави Секси Плус Големина Лабави Обични Џебови Долг Макси Фустан

DEN 431.84

Пристапност
Во достапна форма

Жени Обични Долги Ракави Лето Плус Големина Лабави Обични Џебови Долги Макси Фустани Измијте Само 1 Долар.Материјал : Добар Квалитет, мек, растеглив, дише. Тоа е доста добро прифатено од жените за кул и свеж летен стил.✿2.Летни сарафани без ракави е совршен избор за жени,дами и јуниори без оглед на плажа,лето,одмор,одмор,секојдневен секојдневен живот,одморалиште,датум,ноќно излегување,хавајски,плажа,клуб,ноќ,излегување итн.✿3.Карактеристики : Без Ракави, Летно Отворено V деколте,ремени за шпагети,Странични Џебови,лабаво вклопување,обичен/цветен Печатен,Линија,над коленото мини, Висок низок раб.✿4.Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн.✿5.Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме.Она што го добивате : 1 Х фустан }Материјал За Дишење ● овие фустани се изработени од удобен материјал, обезбедувајќи ви удобно искуство при носење во лето,fall,aut. Овој макси фустан има лесна постава, но не проѕирна, ниту жешка дури и на жешко сонце. ●Единствена Карактеристика

Главните карактеристики

Избор на клиент