.

.

Мтб Држач За Шишиња За Вода За Велосипеди Поликарбонат Шише За Планински Велосипед Може Заграда За Кафез Велосипедизам Пијалок Чаша За Вода Решетка За Држач Кафез

Мтб Држач За Шишиња За Вода За Велосипеди Поликарбонат Шише За Планински Велосипед Може Заграда За Кафез Велосипедизам Пијалок

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Функција : . 1. Држачот може да се ротира 360 степени тоа може да биде опремен на рачката бар, под седиштето, надолу цевка, вилушка, предната цевка, може да се користи на повеќето колички. 2. Компатибилен со повеќето колички за бебиња, како Што се Чико, Бритакс, Пег Перего, Сити Мини и така натаму. 3. Лесен и Едноставен за инсталирање, можете да го подготвите без никакви алатки. 4. Дизајниран да ја одржува чашата безбедна и безбедна од излевање. 5. Совршен и за планински велосипед, велосипед, инвалидски колички. Дизајниран да одговара на повеќето шолји за кафе и шишиња со вода. Материјал : ПОЛИПРОПИЛЕН АБС Смола, пвц. Големина на клипот : 4СМ. Големина : 14 х 7см. Боја : како што покажува сликата. Забелешка : Само Држачот За Шишиња, Шишето не Е Вклучено. Пакетот Вклучува : . 1 х Држач За Шишиња Решетката 1 Држач Може да се ротира за 360 степени може да се вгради на рачката, под седиштето, надолната цевка, вилушката, предната цевка, може да се користи на повеќето колички. 2 моќта на Држење го одржува шишето на место кога возите по груб терен. 3 Лесен и едноставен за инсталирање, можете да го подготвите без никакви алатки. 4 Дизајниран да ја одржува чашата безбедна и безбедна од излевање. 5 Совршен и за планински велосипед, велосипед, инвалидски колички. 6 Дизајниран да одговара на повеќето шолји за кафе и шишиња со вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент