.

.

Годер Дете Бебе Надолу Пуфер Елек За Деца Момчиња Девојчиња Зимска Јакна Долна Облека Деца Надворешна Облека Wear Зима Јакна Без Ракави за 2-10 ГОДИНИ

Годер Дете Бебе Надолу Пуфер Елек За Деца Момчиња Девојчиња Зимска Јакна Долна Облека Деца Надворешна Облека Wear Зима Јакна

DEN 127.68

Пристапност
Во достапна форма

Зошто да ја изберете нашата продавница?Ние нудиме 1 до 1 онлајн услуги најстрога контрола на квалитетот Бизнис Гаранција Најдобра услуга по продажбата, живописна продавница, има за цел да им обезбеди на нашите клиенти најдобар организатор за складирање. Ние гарантираме дека нашите клиенти ја добиваат својата стока со комплименти. Ние се потрудиме да произведеме најатрактивни и најквалитетни производи по најниска цена.Име на производ : Вестпроизвод Големина : како што е прикажано големина на пакување : 30см*20см*3цмпакување : ОПП багаж : погоден за 2 години, 3 години, 4 години, 5 години, 6 години, 7 години, 8 години, 9 години, 10 години материјал : најлонска боја : црна, темносина, црвена, розова црвена листа на производи : Елек *1 белешка : поради разликата на различните монитори, Сликата Не Може Да Ја Одразува Вистинската Боја на предметот.Фала! 1.Дизајн : Детски Елек За Бебиња Надворешно Носење Памучен Елек кај Мали Деца Коњски Клип Men И Зима Мажите И Жените Раменици Топло, Совршено За Мали Момчиња и Девојчиња. 2.Материјал : Најлон, Пријателски За Кожата, Дише, Меки и Удобни Ткаенини Нема да и Наштетат На Нежната Кожа на Малите Деца. 3.Големина : Погоден за 2 Години, 3 Години, 4 Години, 5 Години, 6 Години, 7 Години, 8 Години, 9 Години, 10 Години Деца За Носење, Ве Молиме Погледнете ја Табелата Со Големини пред Купувањето. 4.Прилика : Училиште, Забава, Забава, Слободно Време, Излегување Итн. 5.Пакет : Елек*1.

Главните карактеристики

Избор на клиент