.

.

Обука за изведба на кратки ракави за време на машка и голема машка машка

Обука за изведба на кратки ракави за време на машка и голема машка машка

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Направете ја оваа перфоманција за мажи Reebok, вашата кошула за теретана за удобност и поддршка кога ви е најпотребно за време на вашите вежби. Оваа перформанси е совршена за скоро секоја активност. Оваа атлетска кошула е направена со ткаенина за брзо сушење, која е специјално дизајнирана за да ја избрише влагата од вашата кожа. Останете суви и удобни за време на вежбање со голема издржливост и никогаш не мора да го жртвувате тој последен претставник заради пот. Опремена за да ве поддржи, овој врв на перформанси е дизајниран да го прегрне горниот дел од торзото и да дозволи простор во средниот дел, давајќи целокупно опуштено вклопување. Само што е доволно вклопено за да ја покажете пумпата, но не доволно за да го ограничите вашето движење. Овој атлетски врв може да се вклопи во кој било животен стил што го фрлате на него. Кршење на салата Cross Fit, трчање или лежење дома; Направете го сето тоа со леснотија. Направено од 100% полиестер. . Влага за губење. . Дишење и лесна. . Краток ракав. . Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент