.

.

Атлетик работи женска удобност чипка патика, широка ширина достапна

Атлетик работи женска удобност чипка патика, широка ширина достапна

DEN 591.84

Пристапност
Во достапна форма

Оваа атлетска работа на женските комефрити на патики има инженерска мрежа, класичен вампир со чипка со табулаторот за влечење,. Образец на меморија со лак за колачиња со лакови и заврши со уникатен дизајн на лакот за поддршка на лакот. Овој чевел овозможува целодневна удобност; Совршено за кое било место каде ќе ве однесе денот! Затворање на чевли : чипка. Материјал : Инженерски мрежен горен; EVA+TPR w/ ткаенина дно. Крајна употреба : случајна. Карактеристики : Меморија пена со лакова колаче подножје. Чиста и грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Направено во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент