.

.

Маичка за маичка за машка и голема машка маичка, големини S до 2XL

Маичка за маичка за машка и голема машка маичка, големини S до 2XL

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Суштинска маичка за маичка на Пума со големи детали за лого. Оваа кошула за мета оди со сè што поседувате. Одлично за тренингот, трчање работи или ден надвор. Кошулата е одлична за секојдневна употреба. Редовно вклопување за секој ден употреба. Големото лого на градите ја прави оваа кошула да се истакне. Оваа кошула може да се користи за тренингот или секој ден каузално носење. е посветена да понуди квалитетни производи со исклучителна вредност. За да се служи таа цел, овој производ не беше купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер на трети страни, придружено со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни од набавката од која било причина, видете ја стандардната политика за враќање.- https : //www./returns.

Главните карактеристики

Избор на клиент