.

.

Тајни богатства женски и жени плус традиционална плетена наметка за ракави за трепет

Тајни богатства женски и жени плус традиционална плетена наметка за ракави за трепет

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Оваа класична ноќница од тајни богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спиење. Оваа ноќна наметка има супер четкана ткаенина со дрес со детали за женски трим. Навлегувајте во Dreamland во овој шармантен краток ракав ноќ. Наметка со кратки ракави портрет. Џебови од страничен цвест. Деликатни детали за чипка. Лесно е да се грижите за ткаенината со супер четкан со дрес. 95% полиестер 5% спандекс четкан дрес. Машинско миење ладно. Направено во Виетнам.

Главните карактеристики

Избор на клиент