.

.

Женски и женски плус традиционална наметка за ракави за трепет

Женски и женски плус традиционална наметка за ракави за трепет

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Оваа класична ноќница од тајни богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спиење. Оваа ноќна наметка има ткаенина од четкана маичка со детали за контраст. Навлегувајте во Dreamland во оваа пријатна ноќница. Наметка на женска облека за спиење. Плеска ткаенина со лесна грижа. Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент