.

.

Единствени поволни цени DC 12V 150PSI преносни гуми за надувување компресор за воздух за автомобил

Единствени поволни цени DC 12V 150PSI преносни гуми за надувување компресор за воздух за автомобил

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Компресорот на воздухот е состојба нова и никогаш не е користен. Изработено е од метален и пластичен, издржлив и долг животен век. Неговата посебна боја обезбедува моден изглед кој е добар за вашата употреба. Овој производ е лесен за инсталирање со дизајн на конец, така што можете лесно да го зашрафете. Може да ви заштеди време во одреден степен.150 psi компресор за воздух, може брзо да ги надува гумите на автомобили за различна намена. Wireицата на компресорот за воздух е флексибилна и може лесно да пристапи до вентилот за гуми и на внатрешните и на надворешните склопови на близнаци. Ова е универзален производ што одговара на гумите на повеќето автомобили. Белешка : Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард. Спецификација : Напон : DC 12 V моќност : 180 W MAX. Притисок : 150psi максимална ампеража 15А дислоцирање 35 L/мин Боја : Црна, силвертон материјал : метал, пластичен пакет Вклучен : 1 x компресор за воздух 3 x Адаптер за млазници 1 x Упатство за корисникот Единствени поволни цени DC 12 V 150 PSI преносен компресор на пумпа за надуени гуми за напон за напон на автомобили за напон на автомобили за напон : DC 12 V. Енергија : 180 W. Макс. Притисок : 150psi. Максимална ампеража 15а. Поместување 35 л/мин. Боја : Црна, Силвертон. Материјал : Метал, пластика.

Главните карактеристики

Избор на клиент