.

.

Луисвил кардинали низ целиот Оз Тумблер со капак

Луисвил кардинали низ целиот Оз Тумблер со капак

DEN 492.48

Пристапност
Во достапна форма

Денот на играта е тука, затоа поддржете го вашиот тим со овој квинтесенцијален Тумблер. Тервис Тумблерс се изолирани со двојни wallидови за да ги задржат топлите пијалоци топло, а ладни пијалоци ладни, помагајќи да се намали кондензацијата. Тие се микробранови и машини за миење садови и се вклопуваат во повеќето држачи за пијалоци. Доаѓа со стандарден капак и гаранција за живот. Изолација со двојни wallидови за да ги задржите топлите пијалоци топло и ладни пијалоци ладни. БПА бесплатно. Гаранција за живот. Ја намалува кондензацијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент