.

.

Куристан Дрво Каскада Пепел Област Килим

Куристан Дрво Каскада Пепел Област Килим

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Лице-в-лице вилтон ткаени; прекумерно тафтуваните предива создаваат уникатен текстуриран изглед во секој преоден дизајн; погоден за надворешна/внатрешна употреба; УВ стабилизиран; мувла/мувла / водоотпорен куристан, тепих во областа.

Главните карактеристики

Избор на клиент