.

.

Подарок Жените Плус Големина Дозвола Жени Повик Лабава Копче Лен Плус Големина Печати Бохо Танична Кошула Блуза Блузи

Подарок Жените Плус Големина Дозвола Жени Повик Лабава Копче Лен Плус Големина Печати Бохо Танична Кошула Блуза Блузи

DEN 331.04

Пристапност
Во достапна форма

Своменс Лежерно Лабаво Копче Лен Плус Големина Печатење Бохо Танична Кошула Блуза Топс можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Специјален дизајн на Спојка од Тантела изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Лето : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Тип На Ленена Шема : должина на ракавот со Ленти : Кратко Деколте На Ракавот : Тркалезен врат Што добивате : 1 Х Кошула Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31" Ракав : 23см/9.06" Должина : 68см/26.77" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 23.5 см/9.26 "Должина : 69см/27.17". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 24см/9.45 " Должина : 70см/27.56". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 125cm/49.21 "Ракав : 24.5 cm/9.65 "Должина : 71cm/27.95". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130cm/51.18 "Ракав : 25cm/9.84 " Должина : 72cm/28.35". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 135cm/53.15 "Ракав : 25.5 cm/10.04 "Должина : 73cm/28.74". Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 140cm/55.12 "Ракав : 26cm/10.24 " Должина : 74cm/29.13". Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 145cm/57.09 "Ракав : 26.5 cm/10.44" Должина : 75cm/29.53 " Жените Плус Големина Дозвола. женски маици под 5 долари. жените дозвола под 1 10. жените врвот. женски кошули 5 5.

Главните карактеристики

Избор на клиент