.

.

Женски Сатенски Кошули За Жени Облечени Обични Обични Работни Канцеларии За Патување Со Врат Носат Блузи Со Долги Ракави

Женски Сатенски Кошули За Жени Облечени Обични Обични Работни Канцеларии За Патување Со Врат Носат Блузи Со Долги Ракави

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

✦✦ ✦ Нашата дозвола за модна облека се одликува со мека и пријатна ткаенина, дише и удобна за носење цел ден.Лесна, цврста боја/графичка кошула. Изгледа одлично со фармерки, хеланки, секојдневен панталон, шал или чизми.Ви носи трендовски и стилски изглед!Size ✦Size Size големина с. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/48.82 "Должина : 71см/27.95" должина На Ракавот : 62см/24.02 " ☃ Натпревар : Совршено повеќегодишно суштинско парче што лесно се спарува со чизми, фармерки, слаби хеланки за моден изглед во пролет ,umn fall и зима и совршено за носење дома за гледање На Светското Првенство 2023 година. ☃ Повод : Секојдневен, Училишен, Празник, Кампување, Скијање, Семејни денови итн. Совршен За Зима ,umn и Пролет. Нега на облека : ладно миење Во Машина, се препорачува миење Раце; Не Избелувајте / Закачувајте Или Исушете Ја Линијата. ☃ Нашето Ветување За Вас-Ние Сме Тука Да Ви Помогнеме : ) ако имате прашања во врска со големината, бојата или која било друга работа, слободно кажете ни. Женска Мода 2023! карирани јакни за жени абригос пара хомбрес де инвиерно карирана кошула женска јакна зимска тренерка кадифен кадифен џемпер фланелен кошула виндрејкер spот палто спортски костум сутер пара хомбрес берберски костим целосна патент карирана фланелна кошула жени влечење качулка пакет товар тешка категорија термичка мека школка долги кардигани хауба долна облека копче нагоре карирани сомотски дуксер женски сиви карирани костуми кошули со кратки ракави за жени црна карирана кошула виолетова карирана кошула жени кариран блејзер кошули со копчиња за жени класични женски костум кошули за жени биволи со долги ракави карирани жени долг капут зимски палта големи и високи палта за жени абригос пара хомбрес женски зимски палта дозвола женски палта и јакни четвртина џемпер со патент женски долги женски ракав џемпер v вратот sueras pa hombres sueteres pa hombre.

Главните карактеристики

Избор на клиент