.

.

онеон Вискоза Кафеава Ткаенина Цветен Материјал За Шиење Печатење Ткаенина Покрај Дворот Широк

онеон Вискоза Кафеава Ткаенина Цветен Материјал За Шиење Печатење Ткаенина Покрај Дворот Широк

DEN 95.84

Пристапност
Во достапна форма

✤ Ширина : 56 Инчи.✤ Брои предиво : 30сф * 30сф. Овој Материјал Содржи Средна Тежина, Нетранспарентна. Сите Наведени Ткаенини Ќе бидат отпечатени по нарачка и се достапни за продажба покрај Дворот.Ткаенината Од Вискоза Е Совршена За Летна Облека, Туника, Фустани И Блузи.✤ Материјал : Вискоза ✤ Техника : Ткаени.

Главните карактеристики

Избор на клиент