.

.

Anker Soundcore Boost 20w Bluetooth Звучник со Bassup Технологија-12h Playtime, Ip Водоотпорна, Пренослива Батерија со 66ft Bluetooth Опсег Супериорен Звук И Бас За iPhone, Samsung и многу повеќе

Anker Soundcore Boost 20w Bluetooth Звучник со Bassup Технологија-12h Playtime, Ip Водоотпорна, Пренослива Батерија со 66ft

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Засилувањето на звукот е изградено за да го зајакне вашето аудио ? испорака НА 20w чиста, моќна музика. Зголемете го басот и подобрете ги песните со притискање на копче. Зголемете Го Вашиот Бас : Подобрете го звукот на притискање на копче со патентирана технологија Анкер Басуп. Направете ја вашата музика да пее, со цврсти падови на кој било волумен.; Супериорен Звук : Двојните возачи и двојните сабвуфери испорачуваат 20w моќен аудио со висока верност. Фали соба-пополнување звук xe2 x80 x94ideal за подкасти, преку забави.; Репродукција И Полнење : Слушајте до 12 часа / 250 песни и напојувајте надворешни уреди со USB порта Што ја пакува технологијата На батеријата На Anker.; Дома, Насекаде : класичен, минималистички дизајн го надополнува практично секој ентериер. Преносливата градба и отпорноста на вода IPX5 значи дека можете без напор да ја подобрите вашата музика во движење. Што Добивате : Anker Soundcore Boostooth звучник, микро USB кабел за полнење, водич за добредојде, нашата безгрижна 18-месечна гаранција и пријателска услуга за клиенти.

Главните карактеристики

Избор на клиент