.

.

Време и време женски пријатна лента со ребрести ленти

Време и време женски пријатна лента со ребрести ленти

DEN 626.72

Пристапност
Во достапна форма

Зимското време не е натпревар за оваа симпатична и пријатна гравче од време и Тру. Тоа е совршен пепер за сезоната. Прави и забавен подарок! Исклучиво на. Материјал : 80% полиестер/20% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : Дизајн со ребрести и манжетни; кадифен изглед и чувство; Една големина најмногу одговара. Women'sенски кадифен ребреста лента од временски услови и вистинито.

Главните карактеристики

Избор на клиент