.

.

Minecraft Момчиња Долг Ракав Осип Стража, Големини 4-16

Minecraft Момчиња Долг Ракав Осип Стража, Големини 4-16

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Забава на сонце со стил На Minecraft! Овој одличен чувар на осип со долги ракави доаѓа со стилски детали за контраст и одлична графика за кул, стил на време на базен. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Деколте : Екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : детали За Контраст; графичко печатење напред. - Мојанг Студиа, Сите Права Се Задржани. Minecraft Осип Стража За Момчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент