.

.

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучно Боди, Шорцеви И Комплет Чевли, Јастог, 12 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучно Боди, Шорцеви И Комплет Чевли, Јастог, 12 Месеци

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Боди, шорцеви и чевли За Бебиња хадсон е совршена облека за облекување на вашето бебе за пролетните и летните денови надвор. Облеката вклучува боди и шорцеви изработени од 100% испреплетен памук со соодветен пар чевли. Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучно Боди, Шорцеви и Комплет Чевли 3 парчиња, Јастогот е одличен комплет за бебиња за вашето малечко. Комплетот вклучува боди, шорцеви и чевли. Облека направена со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент