.

.

Женски Хачи Плете Пижами Џогер Панталони, Големини И ДО 3X

Женски Хачи Плете Пижами Џогер Панталони, Големини И ДО 3X

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Кога релаксирањето е редот на денот, повлечете Ги Хачи Плетените Џогери и удрете назад. Идеални за лежење или спиење, овие убер-меки панталони за пижами ве опкружуваат во целосна удобност. Исклучиво на . Материјал : 71% Полиестер/24% Рециклиран Полиестер/5% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина М. Фит : Опуштено. Пораст : Висок пораст. Затворање : стил на влечење; еластичен појас со вратоврска за врвка. Џебови : два странични џебови. Карактеристики : Манжетни нога отвори; супер-мек материјал. Женски Хачи Плете Пижами Џогери од Тајни Богатства.

Главните карактеристики

Избор на клиент