.

.

ЕДНОНАСОЧЕН Мотор Без Четкички Микро Редукција Синхрона Насочена CW Електрична Опрема 10RPM 5V 50TYC, ЕДНОНАСОЧЕН Мотор без Четки, ЕДНОНАСОЧЕН Мотор

ЕДНОНАСОЧЕН Мотор Без Четкички Микро Редукција Синхрона Насочена CW Електрична Опрема 10RPM 5V 50TYC, ЕДНОНАСОЧЕН Мотор без

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Функција : 1. Овој синхрон мотор поседува мала потрошувачка на енергија, голема торзија и лесен за користење2. Малиот мотор прифаќа метал, гума и пластика, со добар ефект на работа, низок шум и лесна инсталација3. Се применува на апарати за домаќинство, грејачи, електрични вентилатори, Новогодишни елки, климатизери, масажери, држачи за динамичен дисплеј, осветлување на ракотворби, машини за пуканки итн.4. Синхрониот мотор за микро редукција е добра алатка за рачно изработен и училишен проект, многу разноврсна5. Поддршка за управување И CW/CCW, номиналната брзина Е 10 ВРТЕЖИ во МИНУТА, доаѓаат со висока работна ефикасност спецификација : Тип На Артикал : Еднонасочна Струја Моторматеријал : Метал, гума и пластикамодел : 50тикскоп На Примена : Погоден За апарати За домаќинство, грејачи, електрични вентилатори, Новогодишни елки, климатизери, масажери, држачи за динамичен дисплеј, ракотворби осветлување, машини за пуканки итн.Номинална Струја : Dc5vrated Брзина : 10 RPMPower : 4wstearing : CW/CCWPackage Листа : 1 x Dc Мотор малиот мотор прифаќа метал, гума и пластика, со добар ефект на работа, низок шум и лесна инсталација. Овој синхрон мотор поседува мала потрошувачка на енергија, голема торзија и лесен за употреба. Се применува на апарати за домаќинство, грејачи, електрични вентилатори, Новогодишни елки, климатизери, масажери, држачи за динамичен дисплеј, осветлување на ракотворби, машини за пуканки итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент