.

.

Џемпери за време на време на време на женски контраст

Џемпери за време на време на време на женски контраст

DEN 288.00

Пристапност
Во достапна форма

Совршено одвојување од случајно ладење од време и TRU : Неверојатно мек и разноврсен врв на пулвер со долги ракави. Со зашилување на контраст по деколтето, шевовите на рамото и полите, оваа женска маичка е направена во пријатна ткаенина со вистинска количина на истегнување за секојдневна удобност. Исклучиво на. Материјал : 65% рајон/29% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за контраст на бод; капка раменици. Врвот на долгиот ракав на жените од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент