.

.

Чудо нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони, 2 пакувања, големини 4- & плус

Чудо нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони, 2 пакувања, големини 4- & плус

DEN 263.68

Пристапност
Во достапна форма

Училишната униформа на чудата на нација, Твил Скини панталони за девојчиња се дизајнирани со мода и удобност во умот. Изработена во мека ткаенина од трескави тепачка што е отпорна на смалување и отпорни на згаснување, овие панталони имаат засилено колено за дополнителна издржливост и прилагодлива лента за половината за да обезбедат совршено вклопување. Достапни во пакет со вредност со две пакувања, овие разноврсни панталони се совршени за училницата и специјалните прилики. Само на. Материјал : 59% памук/39% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 панталони. Fit : Skinny Fit. Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува; (4-7) Затворање на кука-и-очи со копче faux; (8-16) Функционално копче. Ockебови : 2 предни наклони џебови; 2 џебови за заварување. Карактеристики : истегнување ткаенина за дополнителна удобност; прилагодлива половината; засилено колено; отпорен на смалување; отпорни на избледени; Одобрена училишна униформа. Училишна униформа слаби панталони со стрии за девојчиња од чудо нација.

Главните карактеристики

Избор на клиент