.

.

Лаила Хенли стил на породилно Туника Туника

Лаила Хенли стил на породилно Туника Туника

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Со драматичен лажичка врат и женски, копчиња во стилот на Хенли, овој современ породилен врв ќе ве однесе низ деновите во канцеларијата до ноќите на градот. Трите четвртина ракави и Hi LO hemline се точно на тренд, што го прави ова модерен класичен гардероба. Доставете се со омилениот убав накит или забавни парчиња изјави. И бидејќи ова е од облека за удобност 24/7, овој врв е исто така супер мек и удобен, исто така. Машинска миење за ваша погодност, се спакува како сон за патување. Сакајте го вашиот изглед, со 24/7. 24/7 Облека за удобност Лаила Хенли Стил мајчинство Туника.

Главните карактеристики

Избор на клиент