.

.

Ванс Ко.

Ванс Ко.

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Засилете ја вашата игра во стилот со широките чевли на Ворик Дерби од Ванс Ко. Затворањето на чипка, тркалезните пети и спротивставените врежани текстури додаваат стил на која било облека за работа до вечера. Усогласената пена од 4 мм Tru ™ honsole ги одржува нозете удобни во текот на денот, додека лесната, флексибилна надворешна плоча на ЕВА ви дава влечење и издржливост. Со висококвалитетна веганска кожа, овие чевли се совршен додаток за да и дадат на вашата гардероба нов изглед. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал за надворешни работи : Ева (етилен винил ацетат). Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . случајно. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент