.

.

Време и време женско и плус ФАУ крзно исечена јакна

Време и време женско и плус ФАУ крзно исечена јакна

DEN 1339.04

Пристапност
Во достапна форма

Одете глам со време и јакна од крзно од Тру. Плишан и топол, овој луксузен слој има класичен изглед спарен со трендовски исечена должина. Супер-мека и подготвена за преземање на денот, оваа јакна има сатенска постава и два предни џебови, што го прави неопходен дел од вашата линија на ладно време. Исклучиво на. Материјал : школка : 100% полиестер; Поставена : 100% полиестер сатен. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Тежина : Средна тежина. Должина : хитови веднаш под колковите. Јака : јака од изрез. Затворање : Скриен предниот фронт. Ракави : Долго. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Плишана ткаенина од крзно од крзно. Исечена јакна од крзно од крзно за жени од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент