.

.

Пакет со чешел на Switchblade

Пакет со чешел на Switchblade

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

5 "Затворено. Наликува на џеб нож. Браун состав се справува со хромирани мерачи. Лизгајте го малото копче за да го отклучите, а потоа притиснете го копчето за брзо ослободување на чешел. Еден десетина индивидуално боксерски чешли.

Главните карактеристики

Избор на клиент