.

.

Одлична вредност грав канелини, 15. мл

Одлична вредност грав канелини, 15. мл

DEN 1063.84

Пристапност
Во достапна форма

Одлична вредност грав канелини, познати и како бел грав на бубрезите, се совршен додаток за да се оживее срдечното јадење. Овие бели грав на бубрезите можат да бидат микробранови и зачинети за самостојно јадење, да се исчистат во грав натопи, да се мешаат во вашите омилени супи и салати, или да бидат вклучени во некои од вашите традиционални рецепти за да ја зголемат хранливата вредност на вашите оброци. Без оглед на кој рецепт ќе изберете, можете да бидете сигурни дека му обезбедувате на вашето семејство со вкусови и хранливи материи што ги заслужуваат. Овие грав нудат придобивки од исхраната бидејќи тие се добар извор на диетални влакна, протеини, железо и калиум. Овие грав се натоварени во стабилна конзерва за полица, што го олеснува зачувувањето. Уживајте во страната за полнење што е здрава и вкусна со голема вредност грав. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. во микробранова 1 минута; промешајте и сервирајте. Одлична вредност грав канелини, 15,5 мл : бел грав на бубрезите. Глутен и млечни производи. Веган. Без малку маснотии и холестерол. Добар извор на растителни влакна, протеини и железо. 3.5 порции по сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент