.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Потпис од Levi Strauss & Co. ™ Curvy Skinny фармерки се изработени од меки, премиум едноставно истегнување тексас кој ја одржува својата форма цел ден. Слабиот фит прегратки и ги ласкаше кривите, додека контурираната лента за половината го елиминира празнината. Облечете ги нагоре или надолу со какви било чевли што ќе ги изберете. 69% памук, 30% полиестер, 1% еластан. Тексас. Слаби одговара. Слабиот отвор на нозете. Среден пораст. Поштенски лета. Стајлинг со 5 џеб.

Главните карактеристики

Избор на клиент