.

.

Безбедносна мечка во Јужна Каролина

Безбедносна мечка во Јужна Каролина

DEN 319.68

Пристапност
Во достапна форма

Официјално лиценцираната безбедносна мечка на Бебе Фанатик е изработена од мека четкана кадиф со свилен сатен постава. Утешната глава на кадифен мечка и поддршка на сатен овозможуваат тактилна стимулација и безбедност. Комплетен со везено лого на тимот, ова е совршен другар на мечка за сите мали фанови. Димс : 14 in. X 14 in. Направено во Кина. Безбедносна мечка на НЦАА Јужна Каролина.

Главните карактеристики

Избор на клиент