.

.

Graphивопичен и голем ракав за кравски маж и графички графички мачки за машки и големи машки, пакувања, големини S-3XL

Graphивопичен и голем ракав за кравски маж и графички графички мачки за машки и големи машки, пакувања, големини S-3XL

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Покажете ги своите вештини за хакирање со овие официјално лиценцирани каубојски beebop со долг ракав екран печатени графички маички! Оваа две пакувања содржи една бела маичка со еден долг ракав во кој се наоѓа Едвард Вонг Хау Пепелу Тивруски IV (или само за кратко) хакирање, заедно со нејзините емоции од левиот ракав; И еден краток ракав црн мета што го прикажува Спајк Шпигел. Двете типови се машини што се мијат и се прават од 100% памучно влакно. 100% памук. Официјално лиценциран. Дизајн без ознаки. Маица со долг ракав и кратки ракави 2-пакет. Отпечатен екран.

Главните карактеристики

Избор на клиент