.

.

Колективни шорцеви за велосипедисти на колективни женски јуниори

Колективни шорцеви за велосипедисти на колективни женски јуниори

DEN 392.00

Пристапност
Во достапна форма

Со ексклузивно лого на страна, шорцевите за велосипедисти на ПСК Колектив сигурно ќе бидат забележани на или надвор од велосипедот. Совршен додаток во вашиот ансамбл за активна облека, овие шорцеви двојно како стилска база кога се спарени со омилената преголема мета. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. висока. Опремени. Повлечете стајлинг. Лого на страна. 88% полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Велосипедисти шорцеви за жени од ПСК Колектив.

Главните карактеристики

Избор на клиент