.

.

Фустан за трепет ракав на Мадден NYујорк

Фустан за трепет ракав на Мадден NYујорк

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Овој фустан за пресек на Madden NYC е подготвен за стил на топло време, во кој има ракави за треперење и влечење на влечење на деколтето на душичката за флерт, женски изглед. Спарен со здолништето на трепет, овој фустан е токму за некои слатки сандали и вашите омилени сунити за совршен ден надвор! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Должина : хитови на средината на бутот. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаени ткаенина; Слатко деколте со прилагодливо намалување на влечењето; наредени предни каросерии; пушена грбна тело; Seamed Weaist; Ниво на здолниште/Ли>. Јуниори трепет ракав за исечоци од Мадден Cујорк.

Главните карактеристики

Избор на клиент