.

.

Земјински дух, машки емири чевли со чипка, чипка

Земјински дух, машки емири чевли со чипка, чипка

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Емери е разноврсна и солидна обична чевли со сета удобност на патика и стилски детали за контраст. Емери е направена за авантура со оригинални кожни горе, двојна густина лесна и солидна надворешна плоча и прилагодливо лакирање. Се лизга на . Прилагодливо затворање на чипка за прилагодено вклопување. Горна кожа со целосна жито. Подготвена јака за дополнителна удобност. Потпетица до пети на земја дух, амортизирана моќна нога со поддршка од лак. Лесна, флексибилна надворешна двојна густина. Кожа горен; Термопластична надворешна плоча. Место чисто. Увезени. Земјиште дух емири чевли за мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент