.

.

Sumn Industries Мода модна марка десерт чаша акварел сликарство врамена wallидна уметност од ziwei li

Sumn Industries Мода модна марка десерт чаша акварел сликарство врамена wallидна уметност од ziwei li

DEN 2015.20

Пристапност
Во достапна форма

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Sumbell Industries Mase Brand Dessert Cup Adquolor Safturight Framed wallидна уметност од Ziwei Li Димензии : 11 x 1,5 x 14 инчи рамка. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зивеи Ли.

Главните карактеристики

Избор на клиент