.

.

Единствени договори за женски плус големина Velvet v вратот на копчето Извршено лаптоп Блејл Блејзер

Единствени договори за женски плус големина Velvet v вратот на копчето Извршено лаптоп Блејл Блејзер

DEN 367.84

Пристапност
Во достапна форма

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Лесно за да ги покажете тенок криви и елегантен стил. Лесно прилагодено, класичен исечен блејзер во луксузен кадифе за истегнување за да одговара на различни стилови на облека. Јакна за женски кадифени блејзер со затворање на едно копче, изречена лапа, две џебови за лепенка, долг ракав и цврста боја. Обичен блејзер за работа, кој е доволно елегантен за вашето време во канцеларијата. Деталите за панелот на Notch сè уште се доволно дишат за да се земат во среќен час. Конструиран е од изречена панел и половината од peplum што ја дефинира вашата облека без да биде обична. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите Girth- Girth- - Ширина на рамото Arm Girth1x - - 46 1/2 42 1/8 16 3/ 4 16 3/42x - - 49 5/8 45 1/4 - - 17 1/2 17 3/43 X - - 53 1/2 49 1/4 - - 18 1/2 18 7/84x - - 57 1/2 53 1/8 - - 19 1/2 20 1/8 Единствени поволни цени Плус големина VELVET V копче за вратот Излепен лаптоп Peplum Blazer 95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Затворање на копчињата. Долги ракави. Излезена лапа. Машинско миење ладно со слични бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент