.

.

Чудо нација Мали и големи момчиња сурфаат ајкули флип, големини 11 12-6

Чудо нација Мали и големи момчиња сурфаат ајкули флип, големини 11 12-6

DEN 303.68

Пристапност
Во достапна форма

Сурфањето е нагоре! Флип-апостолите на овие момчиња од Wonder Nation се забавен, летен додаток на гардеробата на вашето момче и стилот на топло време. Овие сандали со флип-флоп имаат лесен дизајн со класичен пети. Најдобриот дел : ладно, шарено печатење инспирирано од ајкула на удобно стапало. Сега тој е подготвен за класични летни омилени како денови на плажа, скари и забави во базени! Само на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : стил на лизгање. Големина на чевли : 13/1. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : Thong Toe; Печатено стапало. Момци за сурфање ајкули флип од чудо нација.

Главните карактеристики

Избор на клиент