.

.

Чудо нација бебе девојче ветерница јакна, маица и хеланки, сет на облеки од 3 парчиња

Чудо нација бебе девојче ветерница јакна, маица и хеланки, сет на облеки од 3 парчиња

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Овој сет на ветерници за ветерници за бебиња на Nation Nation, маица и нозе 3 парчиња сет на облека е одличен додаток за секоја гардероба за мали девојчиња! Да се ​​има трето парче слој на ветерница јакна го прави толку лесно да се грабне и да се оди! Windbreaker е во прекрасна фолија обложена понге и има симпатична апликација за еднорог со својата шарена грива на десниот ракав на носителот. Јакната, исто така, доаѓа со целосен патент, аспиратор и е целосно наредена. Tee има лаптопно раменици со ракави со мафини со сите печати на виножита, срца, облаци, пици, сладолед и слатки. Лесно да се повлече на ногата има дизајн на графички екран на конус за сладолед и еднорог со сјајно сребро сјај. Што е најважно, ткаенините се многу меки, што го прави овој сет многу удобен за носење. Нашите сетови доаѓаат во забавни кул бои што ќе го привлечат окото на вашето мало девојче! Tee има скут на рамената за лесно менување. Јакна со целосен патент и аспиратор. Грижа : Машинско миење и суво суво.

Главните карактеристики

Избор на клиент