.

.

Овошје на мавта за машка машка маичка за џуџиња на „Евервер“, до големина 3XL

Овошје на мавта за машка машка маичка за џуџиња на „Евервер“, до големина 3XL

DEN 431.84

Пристапност
Во достапна форма

Ажурирајте ја гардеробата со плодот на маичката со качулка со качулка. Направено е со памук на прстен на Еверсфт за премиум мекост. Се одликува со цврст тон што може да се совпадне со најразлични погледи со леснотија. Овошјето на џемпер на разбој, исто така, има корисен аспиратор кој е стилски и функционален. Заштитата на губење и мирис ви помага да се чувствувате свежо. Оваа џемпер на пуно-пуловер има предна џеб за торбичка за да ги задржи рацете топли, дводелен аспиратор за подобро вклопување и ребрести манжетни и ленти за половината што ја држат својата форма. Достапно е во најразлични бои за да можете да го спортувате омилениот во секое време. Овој врв доаѓа во неколку големини за да обезбеди оптимално вклопување. Овошјето на разбојот ве покрива за што и да носи денот, затоа немојте да ги потите малите работи.

Главните карактеристики

Избор на клиент