.

.

Огпер Жени Мода Симпатична Печатена Блуза Долги Ракави Врвови Џебови Со Дуксери Со Качулка

Огпер Жени Мода Симпатична Печатена Блуза Долги Ракави Врвови Џебови Со Дуксери Со Качулка

DEN 479.68

Пристапност
Во достапна форма

Производител : Палта За Жени. Материјал : 100% Полиестер, опуштена и дише ткаенина. Тип На Затворање облека со копчиња/патент.Тие се удобни палтото ќе ве заштити дури и од најтешкото, најстуденото и највлажното време.

Главните карактеристики

Избор на клиент