.

.

ZIG PMA120- Зиг Постерман со врвот на типот-црна боја од 6

ZIG PMA120- Зиг Постерман со врвот на типот-црна боја од 6

DEN 175.84

Пристапност
Во достапна форма

Краток опис не е достапен маркер Kuretake-Zig Posterman, овој маркер има врв од 15 мм и е водоотпорен по сушењето, идеален за употреба на хартија; пластика; дрво; стакло; Метал и најразлични други површини, совршени за правење широки букви на знаци и повеќе! Овој пакет содржи шест маркери, достапни во различни бои : секој продаден одделно, е во согласност со ASTM D4236, увезен, висина на артикалот : 1, 13, ширина на артикалот : 1, 15, длабочина на артикалот : 6, 4 SKU : NTMKGP17858.

Главните карактеристики

Избор на клиент