.

.

Мишелин Пилот Спорт 4S 225 35ZR 104W Патнички гуми за патници: - Infiniti Q Red Sport 400, 2015- BMW 435i Gran Coupe Base

Мишелин Пилот Спорт 4S 225 35ZR 104W Патнички гуми за патници: - Infiniti Q Red Sport 400, 2015- BMW 435i Gran Coupe Base

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Идеално за употреба во потопло време, пилотскиот спорт 4 SUV од Мишелин е дизајниран за употреба на CUV, SUV и лесни камиони и им нуди на возачите подобрени можности за сопирање, заедно со гаранција за живот со ограничена трага од 20,000 милји. Мишелин пилот спорт 4 S 225/35 ZR20 104 W Патнички гума.

Главните карактеристики

Избор на клиент